Warszawa, Ursynów, Aleja K.E.N. 48                                               tel. 22 4 36 36 36

ENDODONCJA

 Dzięki nowoczesnym metodom leczenie kanałowe przynosi długotrwałe i stabilne efekty leczenia.

Stosując najskuteczniejsze preparaty do znieczuleń sprawiamy, że leczenie endodontyczne jest całkowicie bezbolesne.

 

W naszej klinice leczenie endodontyczne przebiega pod kontrolą mikroskopu umożliwiającego w trudnych przypadkach nieregularnej budowy kanałów pełen wgląd w obszar zabiegu i precyzyjne przeprowadzenie procedur.

Powiększenie obrazu w mikroskopie pozwala lekarzowi na dokładną ocenę anatomii zęba i zlokalizowanie ujść kanałów, które często gołym okiem bywają niewidoczne oraz na przeprowadzanie zabiegów usuwania fragmentów narzędzi pozostawionych w systemie korzeniowym.

Opracowanie kanałów wykonujemy mikrosilnikiem endodontycznym X-SMART™ firmy Dentsply z wbudowanym endometrem. Elektroniczny pomiar długości kanałów pozwala na natychmiastową kontrolę precyzji leczenia. Urządzenie to, na każdym etapie pracy, pokazuje na wyświetlaczu położenie narzędzia w udrażnianym kanale i jego odległość do końca korzenia.

Funkcja autorewers automatycznie wycofuje pilnik z kanału po osiągnięciu wierzchołka i po przekroczeniu ustawionego momentu obrotowego. X-SMART™ pozwala na bardzo bezpieczną pracę, dzięki stałej kontroli prędkości obrotowej i momentu obrotowego.

Do dokładnego, trójwymiarowego wypełniania kanałów korzeniowych stosujemy najlepszy obecnie materiał jakim jest termoplastyczna gutaperka.

Na zlecenie stomatologów z innych gabinetów podejmujemy się leczenia kanałowego trudnych przypadków i powikłań:

udrażnianie kanałów zobliterowanych (zarośniętych)

usuwanie złamanych narzędzi

leczenie perforacji korzenia

lokalizacja kanałów dodatkowych

usuwanie wkładów koronowo-korzeniowych

 

 

 

 

Kontakt

Rejestracja

Godziny przyjęć

RODO

Klinika Stomatologiczna Dentic Art

Aleja K.E.N. 48

Ursynów, 02-797 Warszawa

tel. 22 436 36 36

stomatologia@denticart.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny:

tel. 22 436 36 36

stomatologia@denticart.pl

Zapraszamy do odwiedzenia Kliniki:

poniedziałek - piątek 9-20

 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dentic Art Implantologia Wójcik Sp. k. z siedzibą w Warszawie, Aleja K.E.N. 48, 02-797 Warszawa, NIP 9512531047, KRS: 0000937669 REGON: 520652467 zwany dalej: „Administratorem”.

Możecie Państwo skontaktować się z Administratorem dzwoniąc pod numer telefonu 22 436 36 36 lub pisząc na adres mailowy: ado@denticart.pl