Warszawa, Ursynów, Aleja K.E.N. 48                                               tel. 22 4 36 36 36

 Kilka lat temu bezskutecznie poszukiwałam stomatologa, który względnie bezstresowo wyleczy moje zęby i wykona swoją pracę solidnie. Przypadkowo znalazłam Klinikę Dentic Art, a w niej wspaniałego doktora Górskiego.

 Dziś mam zdrowe zęby i nie stresuje mnie wizyta u dentysty. Doktor Górski leczy zęby całej mojej rodzinie i wielu znajomym i przyjaciołom. Jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Moja teściowa przyjeżdża do Dentic Art z innego odległego o 160 km od warszawy miasta.

Klinika Dentic Art jest nowoczesna, wspaniale wyposażona i bardzo czysta.

Serdecznie polecam również ortodontę w klinice Dentic Art.

          Ewa Pabiś

P.S. Pozdrawiamy bardzo serdecznie cały personel Kliniki Dentic Art.

Opinie Naszych Pacjentów

Kilka słów o Klinice Stomatologicznej Dentic Art na warszawskim Natolinie.

 W dzieciństwie i młodości, jak większość z nas panicznie bałem się wizyt u dentysty, które wtedy mimo najszczerszych chęci leczącej mnie wspaniałej pani doktor, z uwagi na jakość urządzeń i preparatów dentystycznych, kojarzyły się z przeważnie z bólem.

 W klinice stomatologicznej Dentic Art, której pacjentem jestem już blisko 20 lat, najwyższe kwalifikacje lekarzy, techników dentystycznych i asystentek medycznych zbiegły się z wyposażeniem w najnowocześniejszą aparaturę oraz doskonałe preparaty, nie mówiąc już o wzorowym stanie higieny i estetyki, a przede wszystkim o wielkiej kulturze osobistej wszystkich zatrudnionych tu osób, z miłymi Paniami na recepcji włącznie.

 Klinika Dentic Art zmieniła moje nastawienie do wizyt u dentysty diametralnie ! Dziś nie tylko nie wywołują u mnie najmniejszego stresu, ale wręcz cieszę się na nie. Służą one bowiem memu uzębieniu dobrze i całkowicie bezboleśnie, a ja sam ... odprężam się (!), goszcząc wśród przemiłych ludzi, którzy tworzą Personel Kliniki oraz jej niepowtarzalną, rodzinno-domową atmosferę.

 

 Dzięki Klinice Dentic Art i stosowaniu się do jej zaleceń profilaktycznych praktycznie nie odczuwam żadnych większych dolegliwości stomatologicznych. Mistrzowskiej protetyce zawdzięczam znaczną część satysfakcji z życia zawodowego i osobistego, bo dziś bez ładnego uzębienia i uśmiechu niewiele da się zdziałać ...

 Dziękuję całej Klinice Dentic Art za wszystko co dla mnie zrobiła i robi. Szczególnie serdeczne podziękowania kieruje do prowadzących mnie Pani Barbarze Marciniak i Pani Doktor Oldze Marciniak-Wójcik.

 

        Wdzięczny pacjent

       Andrzej Bukowiecki

 

Kontakt

Rejestracja

Godziny przyjęć

RODO

Klinika Stomatologiczna Dentic Art

Aleja K.E.N. 48

Ursynów, 02-797 Warszawa

tel. 22 436 36 36

stomatologia@denticart.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny:

tel. 22 436 36 36

stomatologia@denticart.pl

Zapraszamy do odwiedzenia Kliniki:

poniedziałek - piątek 9-20

 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dentic Art Implantologia Wójcik Sp. k. z siedzibą w Warszawie, Aleja K.E.N. 48, 02-797 Warszawa, NIP 9512531047, KRS: 0000937669 REGON: 520652467 zwany dalej: „Administratorem”.

Możecie Państwo skontaktować się z Administratorem dzwoniąc pod numer telefonu 22 436 36 36 lub pisząc na adres mailowy: ado@denticart.pl