Warszawa, Ursynów, Aleja K.E.N. 48                                               tel. 22 4 36 36 36

 Badania radiologiczne mają szczególne znaczenie dla diagnostyki stomatologicznej. Dzięki bardzo dokładnemu obrazowaniu pozwalają uzyskać informacje, których uzyskanie innymi metodami jest skomplikowane lub niemożliwe.

 

W naszej pracowni radiologicznej posiadamy Tomograf  CS 8100 3D (CBCT) firmy Carestream z przystawką cefalometryczną i cyfrowym systemem obrazowania pozwalającym na wykonanie wszystkich rodzajów zdjęć zewnątrzustnych potrzebnych do prawidłowego zdiagnozowania pacjenta przy najniższej dawce promieniowania.

Tomografia komputerowa 3D(CBCT) jest jedną z nowych metod obrazowania struktur zębowych. Jej najważniejszą zaletą jest precyzja i wysoka jakość badania CBCT, dlatego pozwala  specjaliście na przygotowanie optymalnego planu leczenia stomatologicznego przez uniknięcie błędów w stawianiu diagnozy z użyciem zdjęć 2D.

 

Pracownia radiologiczna w klinice Dentic Art wykonuje pełen zakres zdjęć:

 

cyfrowe zdjęcia wewnątrzustne RTG punktowe (jednego zęba)

cyfrowe zdjęcia tomograficzne 3D CBCT

cyfrowe zdjęcia pantomograficzne

cyfrowe zdjęcia cefalometryczne

 

Wszystkie zdjęcia wykonywane są techniką cyfrową, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz znacznie obniża dawkę promieniowania, którą otrzymuje pacjent podczas badania. Jest to niezwykle istotny argument w kontekście ochrony pacjentów przed szkodliwością promieniowania rentgenowskiego. Zdjęcie otrzymywane jest natychmiast widoczne na monitorze komputera i może zostać nagrane na płycie CD - tak więc możliwa jest dzięki temu np. szybka konsultacja z lekarzem innej specjalności.

 

Kontakt

Rejestracja

Godziny przyjęć

RODO

Klinika Stomatologiczna Dentic Art

Aleja K.E.N. 48

Ursynów, 02-797 Warszawa

tel. 22 436 36 36

stomatologia@denticart.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny:

tel. 22 436 36 36

stomatologia@denticart.pl

Zapraszamy do odwiedzenia Kliniki:

poniedziałek - piątek 9-20

 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dentic Art Implantologia Wójcik Sp. k. z siedzibą w Warszawie, Aleja K.E.N. 48, 02-797 Warszawa, NIP 9512531047, KRS: 0000937669 REGON: 520652467 zwany dalej: „Administratorem”.

Możecie Państwo skontaktować się z Administratorem dzwoniąc pod numer telefonu 22 436 36 36 lub pisząc na adres mailowy: ado@denticart.pl